Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków Spółka Akcyjna 00-382 Warszawa, ul. Solec 103 oferuje do wynajęcia budynek położony
w Warszawie przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 22 (Wilanów)

Przedmiot najmu:

1. Plac przed budynkiem o pow. ok. 20,00 m2

2. Budynek o przeznaczeniu usługowym o pow. 174,00 m2

OPIS: Budynek znajduje się na działce gruntu nr 62/1 z obrębu 1-05-51. Nieruchomość położona jest w centralnej części starego Wilanowa, między restauracją Kuźnia, a kościołem, przy głównym trakcie spacerowym w kierunku zespołu pałacowo- parkowego. Otoczenie stanowią obiekty o przeznaczeniu gastronomicznym i handlowo- usługowym.
Media: bezpośredni dostęp do mediów miejskich- energia elektryczna, woda i kanalizacja. Ogrzewanie lokalne- piec na olej opałowy. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne i  jest częściowo podpiwniczony (w piwnicy piec c.o.)

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a w pobliżu znajduje się główny parking przy zespole pałacowo- parkowy oraz przystanki autobusowe.  Doskonała komunikacja łącząca miejsce z Miasteczkiem Wilanów oraz Centrum Warszawy.

Budynek powstał w XIX wieku i jest wpisany do rejestru zabytków. Dopuszcza się możliwość adaptacji pomieszczeń po wcześniejszym uzgodnieniu projektu z Konserwatorem Zabytków oraz po uzyskaniu zgody właściciela nieruchomości.

BUDYNEK DOSKONALE NADAJE SIĘ NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GASTRONOMICZNEJ (KAWIARNIA, RESTAURACJA) LUB HANDLOWO- USŁUGOWEJ (GALERIA, SKLEP Z PAMIĄTKAMI ITP.)

Oferty najmu należy składać w formie pisemnej w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Solec 103 (sekretariat). Oferta powinna  zawierać informację o planowanej działalności w budynku, cenę najmu 1 m2 (netto) oraz informacje o oferencie (dokumenty firmowe : KRS, CEIDG, Regon, NIP oraz  opis doświadczenia w danej branży itp.)

Z nieruchomością można się zapoznać po wcześniejszym uzgodnieniu  telefonicznym. Wszelkie informacje o nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu:  604 978 210.

Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków Spółka Akcyjna 00-382 Warszawa, ul. Solec 103 oferuje do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. ok. 80 m2 w kamienicy położonej na Starówce w Toruniu.

Pomieszczenia znajdują się w budynku położonym w centrum Torunia, na terenie nieruchomości   przy ul.  Podmurnej  85/89 (ok 500 m od rynku Starego Miasta). W otoczeniu znajdują się budynki o podobnym charakterze (na parterach  pomieszczenia usługowo-sklepowo-gastronomiczne, górne pomieszczenia zajmują lokale biurowe lub mieszkalne). Budynek posiada wszystkie media (energia elektryczna, kanalizacja, centralne ogrzewanie, woda, domofon). Teren w całości ogrodzony budynkami. Wjazd na teren podwórza  przez zamykaną bramę. Lokal biurowy znajduje się na I piętrze i składa się z 4 pomieszczeń biurowych oraz przedpokoju, łazienki . Do lokalu przynależy udział w częściach wspólnych budynku (klatki schodowe, korytarze – łącznie ok. 20m2). Oferowane pomieszczenia doskonale nadają się na prowadzenie działalności biurowej w różnym zakresie. Z nieruchomością można się zapoznać po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – 608 365 909. Wszelkie informacje o nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu: 22 625 05 36 lub 604 978 210.

                                                   

              Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A.

oferują do wynajęcia pomieszczenia i place na terenie nieruchomości położonej w Gdańsku

przy ul. Miałki Szlak 59

  1. Pomieszczenia biurowo-magazynowo- produkcyjne o pow. ok. 100 m2
  2. Wiaty magazynowe o pow. ok. 150 m2
  3. Place składowe

Opis: Budynki położone są na działkach gruntu nr 172/1 i 170/4 obręb 0101 Nieruchomość położona jest w południowo- wschodniej części Gdańska w Dzielnicy Rudniki, w strefie aktywności przemysłowej. Otoczenie stanowią obiektu o podobnym przeznaczeniu (cześć modernizowana w ostatnich latach) oraz samochodowe stacje serwisowe. Media: bezpośredni dostęp do mediów miejskich- energia elektryczna, woda. Nieruchomość w bezpośrednim sąsiedztwie wojewódzkiej drogi publicznej (wylot w kierunku na Elbląg i Warszawę). Atrakcyjność terenu podnosi bliskość i dobry dojazd do autostrady A1. Kompleks budynków powstał w latach 80-tych XX wieku  Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren aktywności gospodarczej , zgrupowań przemysłowo- handlowych oznaczony symbolem AG. Plan dopuszcza prowadzenie działalności produkcyjnej, magazynowej, zaplecza budów, bazy sprzętu, hurtownie. Teren w całości ogrodzony.

Z nieruchomością będącą przedmiotem przetargu można się zapoznać po wcześniejszym uzgodnieniu  telefonicznym – 606 685 092. Wszelkie informacje o nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu: 22 625 05 36  lub  604 978 210.

 

 

 

 

 

Wzór umowa najmu

Wzór protokół zdawczo- odbiorczy

Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 10_VI_2016